Specjalista ds. finansów (Wspólnoty mieszkaniowe)

  • Warsaw, Poland
  • Full Time

O firmie MVGM

MVGM – lider w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi w Europie.
Firma, obecna w 8 europejskich krajach i zatrudniająca ponad 1,600 ekspertów, oferuje swoim klientom kompleksowe usługi zarządzania nieruchomościami, łącząc międzynarodowe doświadczenie z doskonałą znajomością specyfiki lokalnego rynku. MVGM świadczy swoje usługi zarówno dla funduszy inwestycyjnych, banków, deweloperów, firm ubezpieczeniowych jak i lokalnych właścicieli nieruchomości.
Więcej informacji o MVGM można znaleźć na stronie

Zakres obowiązków na tym stanowisku to:

  • Prowadzenie pozaksięgowej ewidencji kosztów i przychodów wspólnoty,
  • Przygotowywanie i rozsyłanie naliczeń czynszowych dla członków wspólnoty,
  • Rozliczanie zaliczek z tytułu kosztów utrzymania nieruchomości wspólnej, funduszu remontowego oraz mediów,
  • Sporządzanie rocznych oraz półrocznych rozliczeń finansowych i dostarczanie ich członkom wspólnoty,
  • Monitorowanie płatności oraz współpraca z zespołem windykacyjnym,
  • Realizacja płatności faktur i dokumentów finansowych,
  • Obsługa kont bankowych wspólnoty,
  • Monitorowanie stanu kont i przepływów pieniężnych,
  • Wsparcie w przygotowywaniu okresowych sprawozdań finansowych,
  • Wsparcie w przygotowywaniu projektów planów gospodarczych (planów rzeczowo-finansowych),
  • Współpraca z zarządcą nieruchomości,
  • Archiwizacja dokumentacji finansowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Monitorowanie i aktualizacja dokumentacji wspólnoty,
  • Przygotowywanie dokumentów do audytów finansowych

 Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą wspólnot mieszkaniowych,
  • Znajomość przepisów prawa dotyczących wspólnot mieszkaniowych i rachunkowości,
  • Znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • Umiejętność obsługi programu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Dokładność, odpowiedzialność i bardzo dobre umiejętności analityczne,
  • Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatne ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Możliwość pracy w międzynarodowym zespole
  • Kafeteria My Benefit
  • Przyjazna i wspierająca kultura firmy
  • Elastyczny czas pracy, w tym praca hybrydowa
  • Podnoszenie kwalifikacji i umiejętności

Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez MVGM Property Management Poland sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, a wykraczających poza zakres niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji (w tym wymagany Kodeksem pracy). W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę.

Successfully applied for this job!

We couldn't process your application, please try again!

"By applying for a position and uploading your CV, you agree to our terms and conditions and give us permission to process your data. We will only use this data to assess your profile, knowledge and experience."