Specjalista ds. finansów (Wspólnoty mieszkaniowe)

  • Warsaw, Poland
  • Full Time

O firmie MVGM

MVGM – lider w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi w Europie.
Firma, obecna w 8 europejskich krajach i zatrudniająca ponad 1,600 ekspertów, oferuje swoim klientom kompleksowe usługi zarządzania nieruchomościami, łącząc międzynarodowe doświadczenie z doskonałą znajomością specyfiki lokalnego rynku. MVGM świadczy swoje usługi zarówno dla funduszy inwestycyjnych, banków, deweloperów, firm ubezpieczeniowych jak i lokalnych właścicieli nieruchomości.
Więcej informacji o MVGM można znaleźć na stronie

Zakres obowiązków na tym stanowisku to:

  • Prowadzenie pozaksięgowej ewidencji kosztów i przychodów wspólnoty,
  • Przygotowywanie i rozsyłanie naliczeń czynszowych dla członków wspólnoty,
  • Rozliczanie zaliczek z tytułu kosztów utrzymania nieruchomości wspólnej, funduszu remontowego oraz mediów,
  • Sporządzanie rocznych oraz półrocznych rozliczeń finansowych i dostarczanie ich członkom wspólnoty,
  • Monitorowanie płatności oraz współpraca z zespołem windykacyjnym,
  • Realizacja płatności faktur i dokumentów finansowych,
  • Obsługa kont bankowych wspólnoty,
  • Monitorowanie stanu kont i przepływów pieniężnych,
  • Wsparcie w przygotowywaniu okresowych sprawozdań finansowych,
  • Wsparcie w przygotowywaniu projektów planów gospodarczych (planów rzeczowo-finansowych),
  • Współpraca z zarządcą nieruchomości,
  • Archiwizacja dokumentacji finansowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Monitorowanie i aktualizacja dokumentacji wspólnoty,
  • Przygotowywanie dokumentów do audytów finansowych

 Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą wspólnot mieszkaniowych,
  • Znajomość przepisów prawa dotyczących wspólnot mieszkaniowych i rachunkowości,
  • Znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • Umiejętność obsługi programu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Dokładność, odpowiedzialność i bardzo dobre umiejętności analityczne,
  • Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatne ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Możliwość pracy w międzynarodowym zespole
  • Kafeteria My Benefit
  • Przyjazna i wspierająca kultura firmy
  • Elastyczny czas pracy, w tym praca hybrydowa
  • Podnoszenie kwalifikacji i umiejętności

Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez MVGM Property Management Poland sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, a wykraczających poza zakres niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji (w tym wymagany Kodeksem pracy). W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę.

Successfully applied for this job!

We couldn't process your application, please try again!

„Uchádzaním sa o pozíciu a odovzdaním životopisu súhlasíte s našimi obchodnými podmienkami a dávate nám súhlas na spracovanie vašich údajov. Tieto informácie používame iba na posúdenie vášho profilu, znalostí a skúseností.“